17.03.2018
Акредитований центр сертифікації ключів
Міністерства внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Call-центр: (044) 254-77-55

Новини

16 березня 2018Регламентні роботи
УВАГА! Планові регламентні роботи!

У зв’язку з проведенням планових регламентних робіт щодо технічного обслуговування програмно-технічного комплексу АЦСК МВС, у період з 18.00 по 20.00 19.03.2017, доступ до електронних сервісів Центру може бути тимчасово обмежено.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Про можливі зміни щодо дати та часу проведення регламентних робіт буде повідомлено додатково.

15 січня 2018Увага! Черговий етап електронного декларування!

У зв’язку з початком чергового етапу електронного декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік, звертаємо увагу підписувачів акредитованого центру сертифікації ключів Міністерства внутрішніх справ України (далі – АЦСК МВС) на необхідність перевірити наступне:

працездатність наявних засобів електронного цифрового підпису;

чинність відповідних їм сертифікатів відкритих ключів (сертифікати, що обслуговуються в АЦСК МВС, можна завантажити у розділі «Пошук» на офіційному веб-сайті АЦСК МВС (перейти на сторінку);

можливість доступу до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, з їх використанням.

Для уникнення можливих проблем при вході до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, також пропонуємо ознайомитися з Рекомендаціями до чергового етапу електронного декларування та Рекомендаціями при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій, розміщеними на офіційному веб-сайті НАЗК.
12 січня 2018Перелік електронних сервісів
Перелік електронних сервісів, в яких можуть використовуватися особисті ключі електронного цифрового підпису та сертифікати відкритих ключів, що обслуговуються АЦСК МВС*


    1. Єдиний державний портал адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (перейти на сторінку).

    2. Кабінет електронних сервісів Міністерства юстиції України (перейти на сторінку):

­ - здійснювати пошук інформації та отримувати документи з державних реєстрів Міністерства юстиції України в режимі on-line;

­ - приймати участь в електронних торгах арештованим майном.

    3. Он-лайн будинок юстиції (перейти на сторінку):

- отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;

- здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи.

    4. Сервіси: електронна пошта mail.gov.ua та Електронний суд (перейти на сторінку).

Обліковий запис mail.gov.ua – це Ваша перепустка до послуг Електронного суду та Кабінету електронних сервісів Міністерства юстиції України.

    5. Портал електронних послуг Пенсійного фонду України** (перейти на сторінку):

­ - отримувати з Реєстру застрахованих осіб ПФУ відомості про себе, у тому числі інформацію про заробітну плату (дохід), з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування;

­ - подавати заяви на призначення пенсії, на перерахунок пенсії, на підготовку паперових документів в електронному вигляді;

­ - переглядати свою електронну пенсійну справу.

    6. Електронні послуги Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, для отримання інформації з Державного земельного кадастру* (перейти на сторінку):

- замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку;

- замовлення витягу про нормативну грошову оцінку землі;

- отримання відомостей про власників та користувачів земельних ділянок;

- підключення нотаріусів до Державного земельного кадастру.

    7. Електронний кабінет платника Державної фіскальної служби України* (перейти на сторінку).

    8. Єдиний державний реєстр декларацій Національного агентства з питань запобігання корупції* (перейти на сторінку).

    9. Електронні адміністративні послуги Міністерства екології та природних ресурсів України (перейти на сторінку).

    10. Автоматизована система «Реєстр територіальних громад» Державної міграційної служби України* (перейти на сторінку).

    11. Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" Держстату України (перейти на сторінку):

­ - подавати фінансову звітність та державні статистичні спостереження згідно з формами, розміщеними у розділі "Електронна звітність" на веб-сайті Держстату.

    12. Система «Електронні петиції до Кабінету Міністрів України» (перейти на сторінку).

    13. Послуга призначення допомоги при народженні дитини Міністерства соціальної політики (перейти на сторінку).

  14. Доступ зовнішніх клієнтів до інформаційних ресурсів Національної автоматизованої інформаційної системи (НАІС) Єдиного державного реєстру МВС України* (перейти на сторінку).

    15. Система лектронних державних закупівель ProZorro (перейти на сторінку).

    16. Система електронної взаємодії органів виконавчої влади* (перейти на сторінку).

    17. Комп’ютерна програма «АРМ «Автошкола»* (перейти на сторінку).

    18. Комп’ютерна програма «АРМ «Суб'єкт ОТК»* (перейти на сторінку).

    19. Комп’ютерна програма «АРМ «Торгівля КТЗ»* (перейти на сторінку).

    20. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА»* (перейти на сторінку).

    21. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Е-Тендер»* (перейти на сторінку).

    22. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «SmartTender.biz»* (перейти на сторінку).

    23. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «NEWTEND»* (перейти на сторінку).

    24. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Українська Універсальна Біржа» (перейти на сторінку).

    25. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «TENDERMASTER» (перейти на сторінку).

    26. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «TENDEX» (перейти на сторінку).

    27. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Zakupki UA» (перейти на сторінку).

    28. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Open-Tender» (перейти на сторінку).

   29. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН» (перейти на сторінку).

    30. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Про Закупівлі» (перейти на сторінку).

    31. Єдиний веб-портал використання публічних коштів «Є-Data» (перейти на сторінку).

    32. Комп’ютерна програма «Державний реєстр актів цивільного стану громадян»* (перейти на сторінку).

     - для ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян. У частині роботи нотаріусів програма призначена для перегляду зареєстрованих актів та формування витягів з них.

    33. Сервіс електронного документообігу «Вчасно» (перейти на сторінку).

    34. Програмне забезпечення «ДОК ПРОФ 3» (перейти на сторінку).

     – забезпечує автоматизоване діловодство та електронний документообіг в масштабах будь-якої організації зі складною організаційною структурою та територіально віддаленими підрозділами.

    35. «ЄДЕБО» – Єдина державна електронна база з питань освіти Міністерства освіти та науки України (перейти на сторінку).

    36. Електронне замовлення Довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутності (наявності) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України:
     веб-сайт МВС України (перейти на сторінку);
     веб-сайт ГСЦ МВС України (перейти на сторінку).

    37. Єдина система громадських ініціатив «Громадський бюджет» (перейти на сторінку).

    
    38. Об'єднана електронна система «eHealth» – сукупність інформаційних сервісів в галузі охорони здоров’я (перейти на сторінку).

   39. «Доктор Елекс» – медична інформаційна система, що забезпечує автоматизацію всіх ключових процесів установи – від ведення електронної історії хвороби до формування управлінської звітності та документації згідно вимог МОЗ (перейти на сторінку).

    40. «HELSI» – медична інформаційна система для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів (перейти на сторінку).

    41. «Емсімед» – медична інформаційна система, створена для комплексної автоматизації більшості процесів, що відбуваються всередині сучасних лікувально-профілактичних закладів (перейти на сторінку).

    42. «Medics» – медична інформаційна система – електронний помічник для взаємодії пацієнтів та лікарів (перейти на сторінку).

   43. «Поліклініка без черги» – медична інформаційна система для швидкого запису хворого на прийом, додавання та інформування лікаря про виклик за адресою пацієнта (перейти на сторінку).

    44. Хмарний сервіс «REPORT» – програма для подачі електронної звітності (перейти на сторінку).

    45. Комп’ютерна програма «iFin онлайн бухгалтерія» для подачі електронної звітності (перейти на сторінку).

    46. Програмне забезпечення «Соната»** (перейти на сторінку).

   47. «Єдина система місцевих петицій» – для звернення до органу місцевого самоврядування з електронними петиціями (перейти на сторінку).

    48. «Система електронної звітності нотаріусів» (перейти на сторінку) (ПЗ: SEZN1.24). Призначення системи - автоматизація процесів формування, подачі, обробки та аналізу звітності нотаріусів*.

    49. «Автоматизована система з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство» (перейти на сторінку).

    50. Веб-сайт Державної судової адміністрації України «Подача боржниками або організаторами аукціонів оголошень/повідомлень у справах про банкрутство» (перейти на сторінку) призначений для оприлюднення на офіційних веб-сайтах Вищого господарського суду України та Міністерства юстиції України:

- оголошень про проведення загальних зборів кредиторів у процедурі санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство;

- оголошень про проведення аукціонів з продажу майна боржника;

- повідомлень про результати аукціонів з продажу майна боржника;

- повідомлень про скасування аукціонів з продажу майна боржника.

     * – передбачена можливість використання захищених НКІ
     ** – передбачена можливість використання захищених НКІ «Алмаз - 1К» та «Кристал-1»
14 грудня 2017Портал місцевих петицій
АЦСК МВС України повідомляє, що посилені сертифікати, сформовані АЦСК МВС України, особисті ключі яких зберігаються у файловому сховищі key-6.dat, можливо використовувати на веб-порталі Єдиної системи місцевих петицій (перейти на сторінку).
13 грудня 2017Портал Пенсійного фонду
АЦСК МВС України повідомляє, що при отриманні доступу до Порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua/) можливо використовувати посилені сертифікати, сформовані АЦСК МВС України, особисті ключі яких зберігаються на захищених носіях особистих ключів (е-ключ ІІТ «Кристал-1» та е-ключ ІІТ «Алмаз-1к»).

Для користувачів, які використовують електронний цифровий підпис, реєстрація на цьому веб-порталі здійснюється автоматично (інформація про фізичну особу отримується з сертифіката відкритого ключа).