20.10.2018
Акредитований центр сертифікації ключів
Міністерства внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Call-центр: (044) 254-77-55, (093) 254-77-55, (099) 254-77-55

Новини

25 квітня 2018Перелік електронних сервісів
Перелік електронних сервісів, в яких можуть використовуватися особисті ключі електронного цифрового підпису та сертифікати відкритих ключів, що обслуговуються АЦСК МВС* (оновлено)


    1. Єдиний державний портал адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (перейти на сторінку).

    2. Кабінет електронних сервісів Міністерства юстиції України (перейти на сторінку):

­ - здійснювати пошук інформації та отримувати документи з державних реєстрів Міністерства юстиції України в режимі on-line;

­ - приймати участь в електронних торгах арештованим майном.

    3. Он-лайн будинок юстиції (перейти на сторінку):

- отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;

- здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи.

    4. Сервіси: електронна пошта mail.gov.ua та Електронний суд (перейти на сторінку).

Обліковий запис mail.gov.ua – це Ваша перепустка до послуг Електронного суду та Кабінету електронних сервісів Міністерства юстиції України.

    5. Портал електронних послуг Пенсійного фонду України** (перейти на сторінку):

­ - отримувати з Реєстру застрахованих осіб ПФУ відомості про себе, у тому числі інформацію про заробітну плату (дохід), з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування;

­ - подавати заяви на призначення пенсії, на перерахунок пенсії, на підготовку паперових документів в електронному вигляді;

­ - переглядати свою електронну пенсійну справу.

    6. Електронні послуги Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, для отримання інформації з Державного земельного кадастру* (перейти на сторінку):

- замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку;

- замовлення витягу про нормативну грошову оцінку землі;

- отримання відомостей про власників та користувачів земельних ділянок;

- підключення нотаріусів до Державного земельного кадастру.

    7. Електронний кабінет платника Державної фіскальної служби України* (перейти на сторінку).

    8. Єдиний державний реєстр декларацій Національного агентства з питань запобігання корупції* (перейти на сторінку).

    9. Електронні адміністративні послуги Міністерства екології та природних ресурсів України (перейти на сторінку).

    10. Автоматизована система «Реєстр територіальних громад» Державної міграційної служби України* (перейти на сторінку).

    11. Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" Держстату України (перейти на сторінку):

­ - подавати фінансову звітність та державні статистичні спостереження згідно з формами, розміщеними у розділі "Електронна звітність" на веб-сайті Держстату.

    12. Система «Електронні петиції до Кабінету Міністрів України» (перейти на сторінку).

    13. Послуга призначення допомоги при народженні дитини Міністерства соціальної політики (перейти на сторінку).

  14. Доступ зовнішніх клієнтів до інформаційних ресурсів Національної автоматизованої інформаційної системи (НАІС) Єдиного державного реєстру МВС України* (перейти на сторінку).

    15. Система лектронних державних закупівель ProZorro (перейти на сторінку).

    16. Система електронної взаємодії органів виконавчої влади* (перейти на сторінку).

    17. Комп’ютерна програма «АРМ «Автошкола»* (перейти на сторінку).

    18. Комп’ютерна програма «АРМ «Суб'єкт ОТК»* (перейти на сторінку).

    19. Комп’ютерна програма «АРМ «Торгівля КТЗ»* (перейти на сторінку).

  20. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА»* (перейти на сторінку).

    21. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Е-Тендер»* (перейти на сторінку).

    22. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «SmartTender.biz»* (перейти на сторінку).

    23. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «NEWTEND»* (перейти на сторінку).

   24. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Українська Універсальна Біржа» (перейти на сторінку).

    25. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «TENDERMASTER» (перейти на сторінку).

    26. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «TENDEX» (перейти на сторінку).

    27. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Zakupki UA» (перейти на сторінку).

    28. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Open-Tender» (перейти на сторінку).

   29. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН» (перейти на сторінку).

    30. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Про Закупівлі» (перейти на сторінку).

    31. Єдиний веб-портал використання публічних коштів «Є-Data» (перейти на сторінку).

    32. Комп’ютерна програма «Державний реєстр актів цивільного стану громадян»* (перейти на сторінку).

     - для ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян. У частині роботи нотаріусів програма призначена для перегляду зареєстрованих актів та формування витягів з них.

    33. Сервіс електронного документообігу «Вчасно» (перейти на сторінку).

    34. Програмне забезпечення «ДОК ПРОФ 3» (перейти на сторінку).

     – забезпечує автоматизоване діловодство та електронний документообіг в масштабах будь-якої організації зі складною організаційною структурою та територіально віддаленими підрозділами.

    35. «ЄДЕБО» – Єдина державна електронна база з питань освіти Міністерства освіти та науки України (перейти на сторінку).

  36. Електронне замовлення Довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутності (наявності) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України:
     веб-сайт МВС України (перейти на сторінку);
     веб-сайт ГСЦ МВС України (перейти на сторінку).

    37. Єдина система громадських ініціатив «Громадський бюджет» (перейти на сторінку).

    
    38. Об'єднана електронна система охорони здоров'я «eHealth» - сукупність інформаційних сервісів в галузі охорони здоров’я (перейти на сторінку).

   39. «Доктор Елекс» – медична інформаційна система, що забезпечує автоматизацію всіх ключових процесів установи – від ведення електронної історії хвороби до формування управлінської звітності та документації згідно вимог МОЗ (перейти на сторінку).

    40. «HELSI» – медична інформаційна система для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів (перейти на сторінку).

  41. «Емсімед» – медична інформаційна система, створена для комплексної автоматизації більшості процесів, що відбуваються всередині сучасних лікувально-профілактичних закладів (перейти на сторінку).

    42. «Medics» – медична інформаційна система – електронний помічник для взаємодії пацієнтів та лікарів (перейти на сторінку).

   43. «Поліклініка без черги» – медична інформаційна система для швидкого запису хворого на прийом, додавання та інформування лікаря про виклик за адресою пацієнта (перейти на сторінку).

    44. Хмарний сервіс «REPORT» – програма для подачі електронної звітності (перейти на сторінку).

    45. Комп’ютерна програма «iFin онлайн бухгалтерія» для подачі електронної звітності (перейти на сторінку).

    46. Програмне забезпечення «Соната»** (перейти на сторінку).

   47. «Єдина система місцевих петицій» – для звернення до органу місцевого самоврядування з електронними петиціями (перейти на сторінку).

  48. «Система електронної звітності нотаріусів»* (завантажити) (ПЗ: SEZN1.24). Призначення системи - автоматизація процесів формування, подачі, обробки та аналізу звітності нотаріусів.

    49. «Автоматизована система з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство» (перейти на сторінку).

    50. Веб-сайт Державної судової адміністрації України «Подача боржниками або організаторами аукціонів оголошень/повідомлень у справах про банкрутство» (перейти на сторінку) призначений для оприлюднення на офіційних веб-сайтах Вищого господарського суду України та Міністерства юстиції України:

- оголошень про проведення загальних зборів кредиторів у процедурі санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство;

- оголошень про проведення аукціонів з продажу майна боржника;

- повідомлень про результати аукціонів з продажу майна боржника;

- повідомлень про скасування аукціонів з продажу майна боржника.

     51. «Автоматизована система документообігу суду» Державної судової адміністрації України (перейти на сторінку) – це сукупність комп'ютерних програм і відповідних програмно-апаратних комплексів судів та Державної судової адміністрації України, що забезпечує функціонування документообігу суду, обіг інформації між судами різних інстанцій та спеціалізацій, передачу інформації до центральних баз даних залежно від спеціалізації судів, захист від несанкціонованого доступу тощо.

     52. «E-DOС» - on-line сервіс електронного документообігу юридично значущими документами, який підходить для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців на будь-якій системі оподаткування, а також для подання електронної звітності в державні органи (перейти на сторінку).

     53. Оn-line сервіс «ReportEx» - для подання електронної звітності в державні органи (перейти на сторінку).

    54. Інтернет-сервіс «Документ.Онлайн» – система, призначена для оброблення, відправлення, передавання, одержання (у тому числі – через мережу Інтернет), зберігання та використання електронних документів, які виконуються із застосуванням перевірки цілісності та у разі необхідності з підтвердженням факту одержання таких документів (перейти на сторінку).

    55. Автоматизована система «Є-Звітність»* - система подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами у разі наявності підключення до системи дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" (перейти на сторінку).

     56. Портал електронних послуг ДСНС України (перейти на сторінку).

     57. «Київ ІД» – єдиний обліковий запис киянина (перейти на сторінку).

     58. Електронний торговий майданчик «Accept-online» (перейти на сторінку). Є частиною системи публічних закупівель «Prozorro».

     59. «SSOID.NET» - сервіс здійснення ідентифікації (реєстрації) в системах: “25h8”, «Документ.Онлайн», «GOV.AUCTION» (перейти на сторінку).

     60. Система “25h8” - сервіс надання електронних послуг з документообігу та прийняття участі в аукціонах (перейти на сторінку).

     61. Електронний торговий майданчик «25h8.auсtion» (перейти на сторінку).

     62. Електронний торговий майданчик "GOV.AUCTION”(перейти на сторінку).

     * – передбачена можливість використання захищених НКІ
     ** – передбачена можливість використання захищених НКІ «Алмаз - 1К» та «Кристал-1»