23.10.2019
Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг -
Акредитований центр сертифікації ключів
Міністерства внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Call-центр: (044) 254-77-55, (093) 254-77-55, (099) 254-77-55

Новини

20 вересня 2019Роз'яснення про запобігання компрометації особистих ключів кваліфікованого електронного підпису чи печатки
Для запобігання компрометації особистих ключів кваліфікованого електронного підпису чи печатки користувачів послуг кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг - АЦСК МВС України підготовлено відповідні рекомендації, зі змістом яких можливо ознайомитись за посиланням (переглянути)
06 вересня 2019Розяснення центрального засвідчувального органу щодо дотримання користувачами кваліфікованих електронних довірчих послуг вимог статті 12 Закону України "Про електронні довірчі послуги"
Розяснення центрального засвідчувального органу щодо дотримання користувачами кваліфікованих електронних довірчих послуг вимог статті 12 Закону України "Про електронні довірчі послуги" (переглянути).

25 квітня 2018Перелік електронних сервісів
Перелік електронних сервісів, в яких можуть використовуватися особисті ключі кваліфікованого електронного підпису та сертифікати відкритих ключів, що обслуговуються АЦСК МВС


     1. Єдиний державний портал адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (перейти на сторінку).

     2. Кабінет електронних сервісів Міністерства юстиції України* (перейти на сторінку). Дозволяє:

     ­ - здійснювати пошук інформації та отримувати документи з державних реєстрів Міністерства юстиції України в режимі on-line;

     ­ - брати участь в електронних торгах арештованим майном.

     3. Он-лайн будинок юстиції* (перейти на сторінку). Дозволяє:

     - отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;

     - здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи;

     - здійснити on-line державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців.

     4. Сервіс: електронна пошта mail.gov.ua та Електронний суд (перейти на сторінку). Обліковий запис mail.gov.ua – це перепустка до послуг Електронного суду та Кабінету електронних сервісів Міністерства юстиції України.

     5. Портал електронних послуг Пенсійного фонду України (ПФУ)** (перейти на сторінку). Дозволяє:

     ­ - отримувати з Реєстру застрахованих осіб ПФУ відомості про себе, у тому числі інформацію про заробітну плату (дохід), з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування;

     ­ - подавати заяви на призначення пенсії, на перерахунок пенсії, на підготовку паперових документів;

     ­ - переглядати свою електронну пенсійну справу.

     6. Електронні послуги Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, для отримання інформації з Державного земельного кадастру* (перейти на сторінку). Дозволяє:

     - замовити витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку;

     - замовити витяг про нормативну грошову оцінку землі;

     - отримати відомості про власників та користувачів земельних ділянок;

     - підключення нотаріусів до Державного земельного кадастру.

     7. Сервіс Електронний суд* (перейти на сторінку).

     8. Інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний кабінет» Державної фіскальної служби України* (перейти на сторінку).

     9. Єдиний державний реєстр декларацій Національного агентства з питань запобігання корупції* (перейти на сторінку).

     10. Електронні адміністративні послуги Міністерства екології та природних ресурсів України (перейти на сторінку).

     11. Автоматизована система «Реєстр територіальних громад» Державної міграційної служби України* (перейти на сторінку).

     12. Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" Держстату України (перейти на сторінку), дозволяє подавати фінансову звітність та державні статистичні спостереження згідно з формами, розміщеними у розділі "Електронна звітність" .

     13. Система «Електронні петиції до Кабінету Міністрів України» (перейти на сторінку).

     14. Послуга призначення допомоги при народженні дитини Міністерства соціальної політики (перейти на сторінку).

    15. Доступ зовнішніх клієнтів до інформаційних ресурсів Національної автоматизованої інформаційної системи (НАІС) Єдиного державного реєстру МВС України* (перейти на сторінку).

     16. Система електронних державних закупівель ProZorro (перейти на сторінку).

     17. Система електронної взаємодії органів виконавчої влади* (перейти на сторінку).

     18. Комп’ютерна програма «АРМ «Автошкола»* (перейти на сторінку).

     19. Комп’ютерна програма «АРМ «Суб'єкт ОТК»* (перейти на сторінку).

     20. Комп’ютерна програма «АРМ «Торгівля КТЗ»* (перейти на сторінку).

    21. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА»* (перейти на сторінку).

     22. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Е-Тендер»* (перейти на сторінку).

     23. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «SmartTender.biz»* (перейти на сторінку).

     24. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «NEWTEND»* (перейти на сторінку).

    25. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Українська Універсальна Біржа» (перейти на сторінку).

    26. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «TENDERMASTER» (перейти на сторінку).

     27. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Zakupki UA» (перейти на сторінку).

     28. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Open-Tender» (перейти на сторінку).

     29. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН»* (перейти на сторінку).

     30. Електронний майданчик для проведення процедур комерційних і державних закупівель «Про Закупівлі» (перейти на сторінку).

     31. Єдиний веб-портал використання публічних коштів «Є-Data». (перейти на сторінку). Єдиний державний веб-портал відкритих даних (http://data.gov.ua/). Офіційний портал публічних фінансів України E-DATA.GOV.UA, на якому оприлюднюються трансакції казначейства, звітність та договори розпорядників, державних цільових фондів, державних та комунальних підприємств.

     32. Комп’ютерна програма «Державний реєстр актів цивільного стану громадян»* (перейти на сторінку), призначена для ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян. У частині роботи нотаріусів програма призначена для перегляду зареєстрованих актів та формування витягів з них.

     33. Сервіс електронного документообігу «Вчасно» (перейти на сторінку.

     34. Програмне забезпечення «ДОК ПРОФ 3» (перейти на сторінку), забезпечує автоматизоване діловодство та електронний документообіг в масштабах будь-якої організації зі складною організаційною структурою та територіально віддаленими підрозділами.

     35. «ЄДЕБО» – Єдина державна електронна база з питань освіти Міністерства освіти та науки України (перейти на сторінку).

    36. Електронне замовлення Довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутності (наявності) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України:
     - веб-сайт МВС України (перейти на сторінку);
     - веб-сайт ГСЦ МВС України (перейти на сторінку).

     37. Єдина система громадських ініціатив «Громадський бюджет» (перейти на сторінку).

     38. Об'єднана електронна система охорони здоров'я «eHealth» - сукупність інформаційних сервісів в галузі охорони здоров’я (перейти на сторінку).

    39. «Доктор Елекс» – медична інформаційна система, що забезпечує автоматизацію всіх ключових процесів установи – від ведення електронної історії хвороби до формування управлінської звітності та документації згідно вимог МОЗ (перейти на сторінку).

     40. «HELSI» – медична інформаційна система для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів (перейти на сторінку).

     41. «Емсімед» – медична інформаційна система, створена для комплексної автоматизації більшості процесів, що відбуваються всередині сучасних лікувально-профілактичних закладів (перейти на сторінку).

     42. «Medics» – медична інформаційна система – електронний помічник для взаємодії пацієнтів та лікарів (перейти на сторінку).

    43. «Поліклініка без черги» – медична інформаційна система для швидкого запису хворого на прийом, додавання та інформування лікаря про виклик за адресою пацієнта (перейти на сторінку).

     44. Хмарний сервіс «REPORT» – програма для подачі електронної звітності в державні органи (перейти на сторінку).

     45. Комп’ютерна програма «iFin онлайн бухгалтерія», призначена для подачі електронної звітності (перейти на сторінку).

     46. Програмне забезпечення «Соната»**, призначене для подання електронної звітності в державні органи (перейти на сторінку).

    47. «Єдина система місцевих петицій», призначена для надання громадянину можливості звернення до органу місцевого самоврядування з електронними петиціями (перейти на сторінку).

   48. «Система електронної звітності нотаріусів»* (завантажити) (ПЗ: SEZN1.24). Призначення системи - автоматизація процесів формування, подачі, обробки та аналізу звітності нотаріусів.

    49. «Автоматизована система документообігу суду» Державної судової адміністрації України (перейти на сторінку) – сукупність комп'ютерних програм і відповідних програмно-апаратних комплексів судів та Державної судової адміністрації України, що забезпечує функціонування документообігу суду, обіг інформації між судами різних інстанцій та спеціалізацій, передачу інформації до центральних баз даних залежно від спеціалізації судів, захист від несанкціонованого доступу тощо.

    50. Інтернет-сервіс «Документ.Онлайн» – система, призначена для оброблення, відправлення, передавання, одержання (у тому числі – через мережу Інтернет), зберігання та використання електронних документів, які виконуються із застосуванням перевірки цілісності та у разі необхідності з підтвердженням факту одержання таких документів (перейти на сторінку).

    51. Автоматизована система «Є-Звітність»* - система подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами у разі наявності підключення до системи дистанційного обслуговування "Клієнт Казначейства - Казначейство" (перейти на сторінку).

     52. Портал електронних послуг ДСНС України (перейти на сторінку).

     53. «Київ ІД» – єдиний обліковий запис киянина (перейти на сторінку).

     54. Електронний торговий майданчик «Accept-online» (перейти на сторінку) – є частиною системи публічних закупівель «Prozorro».

     55. «SSOID.NET» - сервіс здійснення ідентифікації (реєстрації) в системах: “25h8”, «Документ.Онлайн», «GOV.AUCTION» (перейти на сторінку).

     56. Система “25h8” - сервіс надання електронних послуг з документообігу та прийняття участі в аукціонах (перейти на сторінку).

     57. Електронний торговий майданчик «25h8.auсtion» (перейти на сторінку).

     58. Електронний торговий майданчик "GOV.AUCTION”(перейти на сторінку).

     59. Електронний торговий майданчик «ОЦІНКА.Online» (перейти на сторінку)– внесення та перевірка інформації з Єдиної бази даних звітів про оцінку.

     60. Електронний торговий майданчик «ТЕНДЕР-online» (перейти на сторінку) - офіційний веб портал з публічних закупівель електронного майданчика ProZorro.

     61. Комп’ютерна програма “M.E.Doc”* (перейти на сторінку), призначена для подачі електронної звітності.

     62. Електронний кабінет перевізника (перейти на сторінку) – ВЕБ-портал Державної служби України з безпеки на транспорті.

     63. Національний реєстр електронних інформаційних ресурсів (НРЕІР), система електронної взаємодії між державними реєстрами «Трембіта» (перейти на сторінку) – державний репозитарій, який створено для обліку всіх електронних інформаційних ресурсів держави.

     64. Портал електронних сервісів міста Харкова (перейти на сторінку), призначений для отримання інформаційних довідок з Реєстру територіальної громади міста Харкова.

     65. Особистий кабінет львів’янина (перейти на сторінку) - доступ львів’ян до адміністративних послуг.

     66. Електронний кабінет водія (перейти на сторінку) - в кабінеті можна отримати наступні послуги:

     - перевірити наявність (відсутність) адміністративних правопорушень і оплатити штраф у разі їх наявності;

     - отримати інформацію про авто та посвідчення водія;

     - перевірити авто по VIN-коду;

     - записатись в електронну чергу.

     67. Єдиний веб-портал використання публічних коштів (перейти на сторінку) - інтегрована інформаційно-аналітична система «Прозорий бюджет», яка включає в себе усі складові управління публічними коштами.

     68. Єдині та державні реєстри Мін’юсту (перейти на сторінку).

     69. Електронна система здійснення декларативних процедур у будівництві (перейти на сторінку), призначена для надання адміністративних послуг Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) в електронному вигляді.

     70. Інтегрована система електронної ідентифікації (перейти на сторінку) - система об’єднує всіх надавачів послуг електронної ідентифікації: електронний підпис, BankID, MobileID.

     71. Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (перейти на сторінку).

     72. Кабінет респондента Державної служби статистики України (перейти на сторінку), призначений для подачі статистичної звітності в Держстат.

     73. «Deals»* — прогресивний онлайн-сервіс, що надає можливість підписання документів електронним підписом (перейти на сторінку).

     74. «Paperless» – сервіс для компаній та підприємців по обміну документами в електронній формі (перейти на сторінку).

     76. «Star.Docs»* - онлайн-сервіс електронного документообігу від Київстар (перейти на сторінку).

     77. «Звіт Корпорація»* - онлайн-сервіс, призначений для автоматизації приймання та обробки звітності підзвітних організацій (перейти на сторінку).

     78. «IGOV.ORG.UA» - портал державних послуг (перейти на сторінку).

     79. Особистий кабінет для мешканців м. Дніпра (ЦНАП)(перейти на сторінку).

     80. Видача (анулювання) дозволу на спеціальне водокористування (Державне агентство водних ресурсів України) (перейти на сторінку). Надає можливість отримання дозволу для тих суб'єктів, які використовують воду в об’ємі від п’яти кубічних метрів на добу і є обов’язковим для таких суб’єктів.

     * – передбачена можливість використання захищених НКІ
     ** – передбачена можливість використання захищених НКІ «Алмаз - 1К» та «Кристал-1»